Katalog firm

4 Pory Roku

Szukasz wyjątkowego miejsca na uroczystą kolację? Zapraszamy do naszej restauracji 4 Pory Roku, znajdującej się w malowniczej części Wrocławia. Tutaj znajdziesz bogate menu urozmaicone daniami kuchni regionalnej. W okresie letnim, do dyspozycji klientów oddajemy ogródek z doskonałym widokiem.

Dania regionalne

Nad Odrą w bardzo urokliwym i ustronnym miejscu leży znakomita restauracja "4 pory roku". Przybywając do tego lokalu możecie liczyć na rodzinną atmosferę, którą my jako obsługa Wam zapewnimy. Pytając o dobre restauracje Wrocław wielu mieszkańców wskaże właśnie na "4 pory roku". Jesteśmy znani wśród lokalnej społeczności.
Nasi kucharze gotują smakowite posiłki kuchni europejskiej. Używają do tego świetnych produktów regionalnych. Nasze dania możecie zjeść w ładnie urządzonej sali restauracyjnej. W okresie ciepłym (wiosna, lato) możecie skorzystać z naszego ogródka letniego. Do naszych dań podamy Wam jedno z naszych znakomitych win. Nasza karta win jest bardzo bogata i na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Jesteśmy zawsze otwarci na przybycie nowych gości.
Kiedy będziecie poszukiwali miejsca na zorganizowanie rodzinnego przyjęcia pomyślcie o nas. "4 pory roku" to miejsce idealne na takie uroczystości. Wesela, komunie, chrzciny - każda uroczystość będzie tutaj zorganizowana na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Grupa CCSS

Przyjęcie weselne w pałacowym wystroju, bankiet okolicznościowy lub raut firmowy w zamkowej architekturze z profesjonalną obsługą i kuchnią o najwyższym poziomie - z realizacją tych potrzeb Grupa CCSS...

Malaga

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w organizowaniu najróżniejszych spotkań. Zapraszamy do Malaga Country Club, gdzie znajdziecie sale konferencyjne, sale bankietowe, sale weselną oraz smakowite jedzen...