Katalog firm

A-AAron

AAron to działający od lat zakład usług pogrzebowych, zajmujący się kompleksową organizacją ceremonii żałobnej. Organizujemy transport zwłok, godnie przygotowujemy osobę zmarłą do pogrzebu, zapewniamy oprawę kwiatową i muzyczną uroczystości pogrzebowej. W zakresie naszych usług znajdują się też kremacje.

Kremacja zwłok

Zakład pogrzebowy AARON&ZEUS to firma ciesząca się zaufaniem klientów. Zajmujemy się profesjonalną organizacją tradycyjnych pogrzebów, a kremacja zwłok Katowice to kolejny aspekt naszej szerokiej działalności. Jesteśmy dostępni dla państwa przez 24 godziny na dobę, dlatego przyjmujemy zgłoszenia bez względu na porę dnia czy nocy.
Organizacja pogrzebu to trudna i ciężka chwila, a rodzina zmarłego nie wie jakie formalności załatwić i od czego zacząć. Doskonale rozumiemy pogrążoną w bólu rodzinę, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować całą uroczystość i odciążyć bliskich zmarłego w załatwianiu formalności. Służymy również fachową radą i pomocą w zakresie organizacji pochówku, nigdy nie zostawiając rodziny samej sobie.
Nasze usługi obejmują kompleksową organizację tradycyjnych pochówków osób każdego wyznania jak i kremacji. Każdemu klientowi przedstawimy możliwe warianty zorganizowania pochówku i tego, jak będzie wyglądała ceremonia, zostawiając ostateczną decyzję do podjęcia rodzinie zmarłego.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, świadczącym najwyższej jakości usługi. Zajmujemy się transportem zwłok, przygotowujemy zmarłego do ceremonii pogrzebowej, zajmujemy się oprawą muzyczno-kwiatową...