Katalog firm

Kategorie


A-AAron

AAron to działający od lat zakład usług pogrzebowych, zajmujący się kompleksową organizacją ceremonii żałobnej. Organizujemy transport zwłok, godnie przygotowujemy osobę zmarłą do pogrzebu, zapewniamy oprawę kwiatową i muzyczną uroczystości pogrzebowej. W zakresie naszych usług znajdują się też kremacje.

Organizacja pogrzebu

Kiedy musicie załatwić pogrzeb, to zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie. Nasz zakład pogrzebowy Katowice A-AARON zawsze zapewnia Wam pomoc w tych bardzo ciężkich chwilach, które nadeszły do Was niespodziewanie. Nie ma nic gorszego niż utrata osoby, która zawsze przy Was była i wspierała Was miłym słowem. I nagle tego zabrakło, a Wy macie w sobie wielką pustkę.
Śmierć jest naprawdę ogromnym przeżyciem, jednak musicie pozbierać się, aby móc zorganizować najwspanialsze Ostatnie Pożegnanie. My bardzo chętnie Wam w tym pomożemy. Organizujemy transport Zmarłych z każdego miejsca, które nam wskażecie. Zapewniamy Wam wybór ponad 20 trumien oraz urn. Możecie liczyć, że na Wasze życzenie urządzimy pochówek kremacyjny. Do tego zapewniamy Waszym Zmarłym również odpowiednie ubranie oraz makijaż pośmiertny.
Dodatkowo możecie liczyć na nasze wsparcie, jeżeli chodzi o załatwienie wszelkich formalności urzędowych związanych z aktem zgonu oraz zasiłkiem pogrzebowym. Zatrudniamy najlepszych ludzi, którzy są Wam w stanie pomóc na każdym kroku.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, świadczącym najwyższej jakości usługi. Zajmujemy się transportem zwłok, przygotowujemy zmarłego do ceremonii pogrzebowej, zajmujemy się oprawą muzyczno-kwiatową...