Katalog firm

A-AAron

AAron to działający od lat zakład usług pogrzebowych, zajmujący się kompleksową organizacją ceremonii żałobnej. Organizujemy transport zwłok, godnie przygotowujemy osobę zmarłą do pogrzebu, zapewniamy oprawę kwiatową i muzyczną uroczystości pogrzebowej. W zakresie naszych usług znajdują się też kremacje.

Trumny

Siedziba naszej znanej i cenionej firmy mieści się w Katowicach. Oferujemy wiele ciekawych usług.
Zajmujemy się drukowaniem i kolportowaniem kolorowych „klepsydr” z nadrukami oraz obrazków z modlitwą, w celu powiadomienia o pogrzebie zmarłej osoby, w pełni profesjonalne przygotowujemy osoby zmarłej do ostatniej posługi tj. ubranie osoby, kosmetyka, zabezpieczenie ciała do transportu na ceremonię, zapewniamy szeroki wybór oprawy florystycznej – przygotowaliśmy dla Państwa zarówno propozycje kwiatów i wiązanek tradycyjnych, jak i egzotycznych, zatrudniamy profesjonalnych fotografów, którzy na zamówienie Klienta przygotowują albumy ze zdjęciami z ceremonii pogrzebowej. Istnieje możliwość zakupu płyty CD z zarejestrowanym wydarzeniem oraz zdjęciami z pogrzebu, dowozimy także uczestników ceremonii na miejsce pochówku i konsolacje. W tym celu dysponujemy 19 osobowymi Mini Busami lub autobusami, w zależności od potrzeb.
To tylko niektóre usługi naszej firmy trumny Katowice. Wszystkie dane, cennik i spis dostępny jest na naszej stronie: http://uslugipogrzebowekatowice.com/trumny/.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, świadczącym najwyższej jakości usługi. Zajmujemy się transportem zwłok, przygotowujemy zmarłego do ceremonii pogrzebowej, zajmujemy się oprawą muzyczno-kwiatową...