Katalog firm

Abaco

Abaco to biuro rachunkowe w Łodzi, które bardzo chętnie zajmie się Waszymi księgami rachunkowymi. Z naszą firmą Wasze podatki oraz rachunki znajdą się pod czujną kontrolą naszych pracowników. Zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu poprzez naszą stronę internetową www.abacosc.pl. Na pewno oddzwonimy do Was najszybciej jak się da.

Usługi księgowe

Firma Abaco usługi księgowe Łódź jest biurem rachunkowym, którego największymi zaletami są doświadczenie i profesjonalizm. W swojej ofercie przedsiębiorstwo zawiera wiele usług niezbędnych w prowadzeniu i zarządzaniu każdej firmy, niezależnie od branży, preferencji i długości istnienia na rynku. Abaco oferuje pomoc w takich kwestiach jak prowadzenie podatkowej księgi rozchodów i przychodów, ewidencja ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych czy też środków trwałych i wyposażenia. Ponadto fachowo przeprowadzi rejestry VAT.
W szerokiej gamie usług świadczonych przez Abaco znajdziemy również prowadzenie ksiąg handlowych. Firma zajmuje się również rozliczaniem zeznań podatkowych PIT, zarówno dla firm krajowych, jak i dla zagranicznego dochodu. Do niewątpliwych pozytywów działalności omawianej firmy należy również to, że sporządza sprawozdania do GUS oraz pomaga w nawiązaniu kontaktu z wszelkimi urzędami państwowymi. Abaco zajmuje się również doradztwem w doborze odpowiedniego opodatkowania dla każdej firmy.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Katan

Biuro rachunkowe Katan, które działa na terenie kilku miast oferuje Wam kompleksową obsługę księgowo - rachunkową. Z nami Wasza gospodarka kadrowo - płacowa będzie prowadzona na najwyższym poziomie. Z...

Taxform

Taxform to możliwość poprowadzenia pełnej księgowości przez najlepszych ludzi. Jeżeli zastanawiacie się kogo zatrudnić do takich czynności, to zapraszamy na spotkanie. Oferujemy Wam konkurencyjnie nis...