Katalog firm

ADV 4x4

Jesteś pasjonatem pierwotnej przygody i podniesionej maksymalnie adrenaliny, a do tego fanem motoryzacji? Wyrusz z nami na jedną z wypraw off road. Poczuj, że żyjesz. Zdobądź z nami dzikie ostępy Polski i Europy. Poznaj swoje możliwości i razem z nami dowiedz się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Przeżyj przygodę!

Podróże

Pociąg, autobus, samolot... A może chciałbyś spróbować alternatywnej formy przemieszczania się? Co powiesz na eksplorowanie dzikich ostępów i nieznanych bezdroży? Na potężną dawkę emocji i przygody w terenie? Miejsc, które zapewnią Ci podróże 4x4 nie poznasz z perspektywy innych środków transportu.
Z pozycji wygodnego turysty. To off road pozwoli Ci eksplorować tereny niedostępne dla zwykłego, przeciętnego wycieczkowicza. Dla turysty wygodnego i rozpuszczonego. Takiego, który nie potrafi docenić dzikości natury, jej żywiołów i mocy. Ale Ty, skoro nas odwiedziłeś, jesteś zainteresowany alternatywną formą podróżowania. Gwarantujemy Ci zaznanie prawdziwej przygody, która na długo zapadnie Ci w pamięci.
Która sprawi, że moc adrenaliny przemówi do Twojego wnętrza i nie pozwoli zapomnieć o sobie. Sprawimy, że pokochasz tą formę spędzania czasu oraz przemieszczania się. Pozwól nam zaszczepić w Tobie ziarno 4x4. Jeśli wykiełkuje, z wielką radością zapraszamy na kolejne pasjonujące wyjazdy i wyprawy. Dołącz do nas!

Kontakt

Ulica: Modlica 157

Kod: 95-080

Miejscowość: Tuszyn

http://adv4x4.pl/

E-mail: wyprawy@adv4x4.pl

Tel.: 602-724-821


Podobne firmy

Autolis

Jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów w Gdańsku oferujemy wynajem aut wraz z doświadczonym kierowcą. Jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie mają prawa jazdy, a nie chcą korzystać...