Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Znajdująca się w Łodzi Kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Nawrockiego kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Zapewnia kompleksową obsługę prawną. Zajmuje się sprawami z zakresu takich dziedzin prawa jak cywilne, administracyjne, karne i nie tylko. Więcej szczegółów na stronie.

Sprawy o alimenty

Jeśli Twój problem dotyczy alimentów oraz jest na tyle poważny, iż nieodzowny jest prawnik, to zachęcamy do nawiązania współpracy z Kancelarią Adwokacką adw. Piotr Nawocki.
Warto też od razu podkreślić, że zajmowanie się problemami dotyczącymi alimentów nie jest wszystkim, czym może zająć się adw. Piotr Nawocki. Podczas odbywania aplikacji adwokackiej Piotr Nawocki brał udział w sprawach o bardzo szerokim zakresie. Co ważne, można także powiedzieć o niebagatelnym doświadczeniu (szczegółowe informacje dostępne są na stronie kancelarii).
W razie zainteresowania pomocą kancelarii, wskazane jest wcześniejsze umówienie wizyty. Chodzi o uniknięcie sytuacji, w której adwokat Piotr Nawocki znajduje się poza terenem kancelarii. Wcześniejsze umówienie wizyty może być telefoniczne lub elektroniczne.
Co do wynagrodzenia, wysokość ustalana jest w czasie indywidualnej rozmowy z klientem. Pod uwagę zawsze bierze się ocenę stanu faktycznego, potrzeb oraz tego, w jaki sposób przedstawiają się oczekiwania. Więcej informacji na temat naszej pomocy w walce o alimenty znajdziesz na stronie http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/alimenty/.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Kancelaria prawna z Łodzi zaprasza wszystkie osoby, które nie umieją poradzić sobie z problemami prawnymi. Jako profesjonaliści bardzo chętnie udzielimy Wam kompleksowej pomocy, jak również jednorazow...

Kancelaria Wodo

Jakie jest podstawowe zadanie adwokata? Oczywiście nie tylko ocena danej sprawy, z odpowiedniej do tego perspektywy, lecz jej obsługa prawna czy nawet reprezentowanie jednej ze stron, w zakresie jakic...

Comper

Zapewniamy Państwu pomoc odnoszącą się do pomocy publicznej (test pomocy publicznej), ale i ekonomicznych aspektów prawa antymonopolowego. Jeżeli chodzi o dokładne rozumienie zakresu usług, w ten spos...