Katalog firm

Kategorie


Alkor Yacht Czarter

Wypoczynek na Mazurach to doskonały pomysł. Szczególnie, jeżeli będziecie planowali rejs po najpiękniejszych jeziorach w naszym kraju. Jeżeli planujecie rejs, to warto wynająć na tą okazję odpowiedni jacht motorowy. Nasza firma Alkor zapewnia Wam wynajęcie takich jachtów na krótszy lub dłuższy okres. Zapraszamy!

Czarter jachtów

Główną misją Alkor Yacht Czarter jest przekonanie mieszkańców Polski do częstszego odwiedzania Mazur. Ta kraina jest świetną alternatywą dla Bałtyku, nad którym większość Polaków regularnie spędza wakacje, nie mogąc przeżyć niczego nowego. Zupełnie inne i fantastyczne emocje zagwarantuje im natomiast czarter jachtów motorowych, czyli główna usługa Alkor Yacht Czarter. Dostarczy on każdemu ogromnej ilości niesamowitych wrażeń i przeżyć.
Wszystkie jachty wchodzące w skład firmy Alkor Yacht Czarter posiadają swoją przystań na zachodnim brzegu przepięknego jeziora Bocznego. W tym miejscu każdy turysta może rozpocząć swoją prawdziwą przygodę i zacząć zwiedzać całe Mazury, podziwiając je z pokładu wybranego wcześniej jachtu.
Po powrocie z wodnej wyprawy warto zatrzymać się na moment na samej przystani jachtowej Alkor, gdzie każdy może rozpalić grilla, odpocząć na plaży, a także przenocować w domku holenderskim. Dzięki tym dodatkowym atrakcjom wypoczynek staje się jeszcze bardziej udany. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie http://www.alkor-yachtczarter.pl/.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://www.alkor-yachtczarter.pl/

E-mail: biuro@alkor-yachtczarter.pl

Tel.: 502-081-723


Podobne firmy

Yacht Czarter

Mazury mają do zaoferowania bardzo dużo. Można wypocząć tutaj w przepięknych miejscowościach, korzystać z uroków plażowania. Można również spędzić tutaj wakacje na jeziorze, jeżeli tylko zdecydujecie...