Katalog firm

Alma

Firma Alma zajmuje się wypożyczaniem urządzeń ogrodniczych na szeroką skalę. Produkty firmowe są bardzo skuteczne oraz sprawne, wykorzystać można je bez obaw praktycznie w każdym ogrodzie. Ceny za nie są naprawdę niezwykle przystępne. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie internetowej almaelk.pl.

Elektronarzędzia

Podstawą działalności Almaelk.pl jest wypożyczanie profesjonalnego sprzętu budowlanego, elektronarzędzi, urządzeń ogrodowych oraz serwis silników Honda, Briggs&Stratton, Hatz. Najlepsza wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk - rozszerzyliśmy naszą ofertę o serwis i naprawę elektronarzędzi i urządzeń spalinowych.
Na rynku działamy od wielu lat - zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdziesz m.in. agregaty, cykliniarki, giętarki, młotowiertarki, pilarki, spawarki, zagęszczarki, nagrzewnice. Gwarantujemy najniższe ceny na ryku i dogodne warunki współpracy. W razie problemów lub wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.
Nasz konsultant odpowie na każde Twoje pytanie, a także udzieli Ci niezbędnych informacji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta jak najlepiej spełniała oczekiwania klientów. Jesteśmy zespołem ekspertów, więc z przyjemnością doradzimy Ci w razie potrzeby. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie za korzystną cenę.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574