Katalog firm

Kategorie


Alver Tour

Wybieracie się do Holandii w celach turystycznych? A może jedziecie tam do pracy? Jeżeli jedziecie do Holandii w najróżniejszych celach, to zapraszamy do Alver Tour. Jesteśmy przewoźnikiem, który dowiezie Was w każde miejsce na terenie tego kraju. Oferujemy Wam niskie ceny za nasze usługi przewozowe.

Busy do Holandii

Jesteśmy liderem w branży międzynarodowych transportów pasażerskich. Dysponujemy busami o dwustrefowej klimatyzacji, które są wyposażone w wygodne i pojedyncze fotele z regulacją oparcia i trzypunktowymi pasami, a także w wysokiej klasy sprzęt audio i DVD z 17-calowym monitorem, Wi-fi czy telewizję satelitarną.
Poza tym na wyposażeniu naszych busów jest barek z bezpłatną kawą, czekoladą i herbatą, a w okresie letnim dysponujemy również lodówką. Istnieje możliwość podłączenia telefonu lub laptopa do sieci 230 V, a także skorzystanie z telefonu w cenie biletu. Nasze busy do Holandii wyjeżdżają w środy i soboty wieczór z miejscowości z 6 województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego oraz lubuskiego.
Główną zaletą nocnego podróżowania jest to, że natężenie ruchu jest zdecydowanie mniejsze, a to z kolei przekłada się na możliwość szybszego dotarcia na miejsce. Podróż z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu z doświadczonymi kierowcami. Więcej informacji na temat naszych busów do Holandii, ubezpieczeniu oraz terminach wyjazdów można znaleźć na naszej stronie http://alver-tour.pl/.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Przedsiębiorstwo Conect zajmuje się przewozem lekkim za pomocą busów. Oferuje pomoc w transporcie i spedycji po całej Europie, dysponując odpowiednimi pojazdami do wykonywania transportu towarów niebe...