Katalog firm

Studio Firanowe

Studio Firanowe w w Olsztynie zaprasza Was do zakupu firan, rolet, karniszy, żaluzji. Dostaniecie u nas wszystko to co będzie Wam potrzebne do wykończenia okien. Oferujemy Wam do zakupu produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać z naszej oferty jeżeli chcecie ciekawie przyozdobić okno.

Aranżacja okien

Przytulne wnętrze domu zależy od tego jak go urządzimy. Wybieramy kolory ścian, kupujemy nowe meble, sprzęt, AGD. Zasłony i firany dopełniają całość urządzenia domu czy mieszkania. Czy kupić zwykłe białe, a może kremowe firanki jest dylematem każdej pani domu.
Do firanek trzeba wybrać zasłony mogą być ciemne, które zasłonią nas przed światem albo kolorowe, współgrające z kolorami ścian. Musimy dodać jeszcze rolety. One mogą nas całkowicie zasłonić przed światem. W XXI wieku mamy do wyboru rolety: dzień-noc, rzymskie, plisowane i te najzwyklejsze. Jeśli zdecydujemy się na firanki, trzeba dobrać karnisze. Gdy jesteśmy zabiegani, trudno kupić wszystko w jednym miejscu. Znaleźć miejsce, gdzie mamy ogromny wybór, fachowych doradców...
Studio Firanowe może ziścić to marzenie. Aranżacje Olsztyn to miejsce, gdzie urządzicie każdy dom, każde mieszkanie od A do Z. Fachowo doradzimy, zmierzymy, zamontujemy czy upniemy. Wykonujemy również zlecenia indywidualne na życzenie klienta. Urządzanie domu dawno nie było takie proste!

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993