Katalog firm

ARM

Właściwy wybór okien gwarantuje późniejsze oszczędności na ogrzewaniu. Firma ARM oferuje fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich okien czy drzwi wejściowych, a także szybki i sprawny montaż. W poszukiwaniu większej ilości informacji czy też wyceny całej inwestycji, najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie siedziby naszej firmy.

Montaż drzwi

P.H.U. Arm już prawie 10 lat działa w branży stolarki otworowej. Prowadzi sprzedaż okien, drzwi, rolet i nie tylko. Wykonuje pomiary, zajmuje się montażem produktów i świadczy usługi serwisowe. Dysponując nie tylko doświadczeniem, ale także szeroką wiedzą, zapewnia fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.
Firma współpracuje z uznanymi dostawcami stolarki, dzięki czemu gwarantuje wysoką jakość wszystkich produktów. Na ofertę składają się między innymi dwu- lub trójszybowe okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne polskich marek czy bramy garażowe. Istotną jej część stanowią rolety, moskitiery, parapety i nawiewniki. P.H.U. Arm zapewnia ponadto szeroki wybór akcesoriów takich jak klamki, uszczelki do okien i drzwi, okucia czy zamki.
W ramach obsługi serwisowe klienci mogą liczyć na regulację okuć, wymianę uszczelek czy pakietów szybowych. Solidne, a jednocześnie w przystępnej cenie okna, bramy garażowe czy drzwi, szczegółowe informacje na temat oferty i dane kontaktowe znajdują się na stronie http://armelblag.eu/.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283


Podobne firmy

Spektrum

Spektrum to firma, która sprzedaje oraz zapewnia najlepszy montaż. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie możecie dokładnie zobaczyć jak starannie montujemy nasze produkty w Waszych domach. Oferujemy Wam b...

Koczwara

Nasza firma oferuje nie tylko projektowanie i wykonawstwo, ale również fachowe doradztwo i montaż wysokiej klasy konstrukcji ze szkła i aluminium. Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy również...