Katalog firm

Kategorie


ARM

Właściwy wybór okien gwarantuje późniejsze oszczędności na ogrzewaniu. Firma ARM oferuje fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich okien czy drzwi wejściowych, a także szybki i sprawny montaż. W poszukiwaniu większej ilości informacji czy też wyceny całej inwestycji, najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie siedziby naszej firmy.

Okna

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od 2009 roku. Na naszej stronie internetowej armelblag.eu zamieściliśmy informacje o P.H.U.A.R.M.s.c. oraz ofertę, w której są między innymi okna.
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i montaż drzwi wewnętrznych, wejściowych i p-poz oraz okien aluminiowych, okien drewnianych i pcv. Zajmujemy się także asortymentem związanym z drzwiami takimi jak klamki i zamki. W sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz najmodniejszych wzorów. Pomagamy swoim klientom w doborze najlepszego okna Elbląg. Polecamy także asortyment związany ze stolarką budowlaną taki jak rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Nasi fachowcy nie tylko doradzają klientom, ale także zajmują się montażem na najwyższym poziomie.
Prowadzimy także usługi serwisowe w zakresie renowacji okuć, wymiany uszczelek, wymiany pakietów szybowych. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 513 135 283 lub za pośrednictwem e-mail arm007@wp.pl. Na stronie umieszczona została także mapa dojazdu do naszej firmy.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283


Podobne firmy

Koczwara

Nasza firma oferuje nie tylko projektowanie i wykonawstwo, ale również fachowe doradztwo i montaż wysokiej klasy konstrukcji ze szkła i aluminium. Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy również...

Spektrum

Spektrum to firma, która sprzedaje oraz zapewnia najlepszy montaż. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie możecie dokładnie zobaczyć jak starannie montujemy nasze produkty w Waszych domach. Oferujemy Wam b...