Katalog firm

Kategorie


Autolis

Jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów w Gdańsku oferujemy wynajem aut wraz z doświadczonym kierowcą. Jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie mają prawa jazdy, a nie chcą korzystać z usług taksówkarzy czy lokalnych środków transportu. Zapraszamy przede wszystkim klientów biznesowych.

Wynajem aut

Zarezerwowałeś już bilet lotniczy na podróż do Gdańska? Bez względu jednak na to, czy przylecisz w celach turystycznych, czy czysto służbowych, będziesz potrzebował pewnego środka lokomocji. A skoro tak, to zapraszamy, być sprawdził, jak atrakcyjną ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.
Nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko to ścisła czołówka firm, które zajmują się wynajmem aut. Dlaczego? Bo na każdym kroku dbamy o komfort naszego klienta. To właśnie dlatego samochód, który możesz u nas wypożyczyć, chcemy podstawić prosto na lotnisko w Gdańsku Rębiechowie. Nie stracisz w ten sposób ani czasu, ani pieniędzy, bo podstawimy auto zupełnie za darmo. Jedynym kosztem, jaki poniesiesz, będzie sam wynajem samochodu.
Brzmi zachęcająco, prawda? Ale to jeszcze nie wszystko. Nasza oferta wynajmu startuje już od 70 złotych za dobę! Wszystko po to, byś mógł podróżować w komfortowych warunkach, nie nadszarpując jednocześnie zawartości swojego portfela. Dlatego już dziś odwiedź naszą stronę internetową!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220