Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Nasza firma oferuje Wam najlepsze płyty warstwowe na rynku. Z nami zapewnicie sobie materiały do budowy, które mają wysokie parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Do produkowania naszych płyt używamy tylko najlepszych i sprawdzonych materiałów, które zamawiamy od sprawdzonych producentów, już od dobrych kilku lat.

Płyty warstwowe

Główną dziedzinę działalności firmy Baas - Panel stanowią dwie branże: budownictwo przemysłowe oraz chłodziarstwo. Jeżeli chodzi o tą pierwszą to Baas - Panel ma do zaoferowania różnego rodzaju płyty warstwowe, które powszechnie są stosowane jako obudowa dachów i ścian.
Produkty te składają się z zewnętrznych, cienkich i sztywnych okładzin stalowych oraz podatnego rdzenia, wykonanego z różnych typów materiałów. Baas - Panel proponuje takie rodzaje płyt jak na przykład płyta warstwowa z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub wykonanym z wełny mineralnej. wszystkie typy płyt doskonale nadają się do budynków takich jak wszelkie hale produkcyjne, spożywcze czy sportowe. Dla klienta indywidualnego świetnie się spełnią jako budulec garażu, warsztatu podwórkowego czy kiosku.
Z kolei jeżeli chodzi o oferty drugiej branży - chłodnictwa to Baas - Panel proponuje cały szereg rozwiązań związanych z drzwiami używanych w takich pomieszczeniach jak chłodnie, mroźnie czy przechowalnie, a więc takich w których istotne jest utrzymanie bardzo niskiej temperatury wnętrza.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03