Katalog firm

Kategorie


Meble Brzeziński

Skierdy to wieś w województwie mazowieckim. Właśnie w takich miejscach, położonych na uboczu, cichych i spokojnych, najczęściej można znaleźć wyjątkowych ludzi. Mistrz Andrzej Brzeziński jest człowiekiem, który wykona dla nas meble, daleko odbiegające jakościowo od tych produkowanych taśmowo co możemy obejrzeć w galerii na stronie http://www.mebleskierdy.dei.pl/.

Meble na wymiar

Meble Brzeziński to zaufana i renomowana w swojej branży firma zajmująca się produkowaniem mebli na wymiar. Klient sam tutaj decyduje, jak będzie wyglądał finalny efekt jego zamówienia - może zdać się w całości na fachowców z firmy o bogatym, prawie trzydziestoletnim doświadczeniu, albo też samodzielnie zaprojektować własne meble, które następnie zostaną stworzone z olbrzymią pieczołowitością, dokładnie tak, jak sobie zażyczy.
Firma dysponuje dużą ilością maszyn służących do obróbki drewna - z uwagi na to jest w stanie wykonać zdobienia niemożliwe do uzyskania przez większość konkurencji. Dodatkowo, za sprawą swojego dużego doświadczenia, w swojej pracy korzysta z dobrodziejstw stolarki nowoczesnej i tradycyjnej. Meble Nowy Dwór Mazowiecki to jednak nie jedyne, co znajduje się w jej ofercie - tam znaleźć można również schody i drzwi, oczywiście z drewna. Klient sam decyduje, z jakiego gatunku drzewa powstaną oraz jaki będzie ich kolor. Satysfakcja po zobaczeniu finalnego efektu to w Meble Brzeziński absolutny priorytet.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS Meble świadczy swoim klientom usługi wyprodukowania oraz montażu mebli na indywidualne zamówienie. Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu potrafimy Państwu doradzić rodzaj surowca z ja...

PHU Complex

Skorzystanie z oferty firmy Complex to bardzo dobra opcja, jeśli komuś zależy na wysokiej klasy meblach do sypialni lub kuchni. Specjalizujemy się w wykonywaniu wytrzymałych mebli na wymiar. Gwarantuj...