Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości już od dekady zajmuje się łódzkim rynkiem nieruchomości. Zachęcamy do skorzystania osoby, które chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość lub znaleźć idealną do zakupu, w atrakcyjnej cenie.. Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą Wam również w znalezieniu nieruchomości na wynajem.

Usługi pośrednictwa najmu

Centrum Nieruchomości to biuro nieruchomości Łódź, które od 2007 roku istnieje na rynku. Przez ten czas pomogliśmy wielu klientom, którzy zgodnie twierdzą, że jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Do kontaktu zapraszamy osoby, które chcą zakupić nieruchomość, jak również ją sprzedaż.
Bardzo chętnie wystawimy Wasze mieszkanie lub dom na sprzedać. Będziemy Waszymi pośrednikami w załatwieniu wszystkich spraw. Przekonajcie się, że dzięki naszemu sprawnemu działaniu już niedługo będziecie cieszyli się ze sfinalizowania transakcji. Oferujemy Wam współpracę z najlepszymi rzeczoznawcami, którzy trafnie określają wartość wszystkich nieruchomości. Oprócz tego zapewniamy Wam również wsparcie najlepszych doradców finansowych, którzy pomogą Wam w załatwieniu odpowiednich kredytów.
Współpracujemy również z biurem notarialnym, które pomaga dopełnić nam wszystkich formalności podczas zakupu/sprzedaży mieszkań. Centrum Nieruchomości to profesjonalizm, fachowość i solidne działanie. Zachęcamy do przekonania się o naszych możliwościach.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106