Katalog firm

Kategorie


Conect

Przedsiębiorstwo Conect zajmuje się przewozem lekkim za pomocą busów. Oferuje pomoc w transporcie i spedycji po całej Europie, dysponując odpowiednimi pojazdami do wykonywania transportu towarów niebezpiecznych (ADR) oraz przeprowadzek, a także szeroką ofertę lodówek, wind, lawet i plandek. Conect ma wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej.

Spedycja na busa

Przedsiębiorstwo Conect to nie tylko usługi transportowe, ale również spedycyjne. Obszar naszej działalności to zarówno Polska, jak i obszar całej Unii Europejskiej. Z zakresu transportu lekkiego oferujemy m.in. lodówki, plandeki, lawety, windy, czy też przeprowadzki. Posiadamy niezbędne uprawnienia i umiejętności.
Cieszymy się nowoczesną i niezawodną flota pojazdów. Do dyspozycji mamy m.in. lawetę Renault Master, Peugeot Boxer, a także wiele innych. Z przyjemnością nawiążemy długoterminowe współprace z zakresu usług spedytorskich. Z nami spedycja na busa odbywa się przy obopólnej korzyści. Staramy się zapewnić najlepsze warunki współpracy na rynku. Oferujemy korzystne stawki oraz pełną terminowość. Poza szybką płatnością, wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta.
Elastycznie dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Zajmiemy się organizacją niezbędnej dokumentacji, a także pomożemy w optymalizacji trasy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://conectspedycja.pl/.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Wybieracie się do Holandii w celach turystycznych? A może jedziecie tam do pracy? Jeżeli jedziecie do Holandii w najróżniejszych celach, to zapraszamy do Alver Tour. Jesteśmy przewoźnikiem, który dowi...