Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser to cenione miejsce na mapie Łodzi, które na zaufanie i sympatię licznych klientek zasłużyło profesjonalizmem i skutecznością wykonywanych zabiegów. Szerokie spektrum usług z dziedziny kosmetyki estetycznej i laserowej sprawia, że każdy, niezależnie od stanu i potrzeb swojej skóry, znajdzie coś dla siebie.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to oferta, której szuka wiele kobiet. W końcu zadbane i atrakcyjne ciało to wizytówka każdej nowoczesnej kobiety. Nasz gabinet oferuje wykonanie zabiegu laserowej depilacji zawsze w przyjemnej i miłej atmosferze, z zachowaniem zasad higieny. Wykorzystujemy najnowsze lasery diodowe posiadające niezbędne atesty jakości, dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać nawet 40% skuteczność w usuwaniu owłosienia już podczas pierwszej sesji przeprowadzonej depilacji.
Nasze lasery posiadają system chłodzenia końcówki, w wyniku czego nie musimy stosować dodatkowego znieczulenia, a pacjentki nie odczuwają nieprzyjemnego pieczenia podczas depilacji. Zawsze wykonujemy przed zabiegiem próbę laserową i darmową konsultację, dzięki czemu możemy uzyskać spodziewane efekty, zachowując pełne bezpieczeństwo wobec pacjenta.
Wybieranie naszego gabinetu to zawsze gwarancja skuteczności i pełnego zadowolenia, a przy tym oferujemy atrakcyjne ceny dla naszych klientów oraz rabaty na wykonywane zabiegi. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.cosmeticlaser.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, w którym doskonale się wyspecjalizowaliśmy. Zapraszamy zarówno kobiety, które mają z tym problem, jak również mężczyzn. Depilatorium oferuje Wam serię takich za...