Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta zajmująca się psychologią i psychoterapią. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do par przechodzących ciężki okres. Zawsze stara się wyprowadzić ich na prostą, słuchając ich potrzeb i zwierzeń oraz wytyczając im odpowiednią drogę do poprawy obecnej sytuacji.

Leczenie lęku

Ewa Czernik Psychoterapia to nowoczesne oraz skuteczne metody leczenia, takich chorób jak np. depresja, nerwica, lęki, choroby otępienne i inne. Posiadam duże doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Psychoterapia to nie tylko mój zawód, ale również pasja. Stale podnoszę zakres moich kompetencji, tak aby jeszcze lepiej wspierać pacjentów. Moim priorytetem jest rozwiązanie wszystkich powierzonych mi problemów.
Dokładam wszelkich starań, aby pacjent otworzył się na oferowaną mu pomoc. Stwarzam miłą i komfortową atmosferę, a także zapewniam maksimum dyskrecji. Leczenie lęku Łódź - specjalizuje się w leczeniu lęków w każdym stopniu zaawansowania. Podejmuje się leczenie zarówno lęków w fazie początkującej, jak i fobii, czy też napadów paniki. Program psychoterapii dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Gwarantuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie leczenia. Jestem w stałym kontakcie z moimi pacjentami, tak aby zapewnić im fachową pomoc nie tylko podczas wizyty w gabinecie psychoterapeutycznym.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409