Katalog firm

Domena S.C.

Centrum Biurowe Targowa 35 to oferta wynajmu biur w znakomitej lokalizacji, korporacyjnym sercu Łodzi. Proponujemy funkcjonalne powierzchnie oraz wyjątkowo konkurencyjne stawki najmu. Lokale są klimatyzowane oraz w pełni przystosowane do goszczenia klientów, niezależnie od reprezentowanej branży i wymagań.

Biura

Łódź staje się coraz większym ośrodkiem przemysłowym i biznesowym w Polsce. Co za tym idzie - wzrasta zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe, gdyż coraz więcej przedsiębiorców zauważa potencjał, jaki drzemie w tym mieście. Nowoczesne, wykonane w najwyższym standardzie biura Łódź ma do zaproponowania w targowa35.pl.
Nowy kompleks biurowy oferuje lokale w różnym metrażu w zależności od potrzeb. W podstawowym wyposażeniu znajduje się już klimatyzacja i ogrzewanie, która zadba o komfort zarówno pracowników jak i klientów, a dogodna lokalizacja ułatwi codzienny dojazd do pracy. Wybór prestiżowego biura wpływa także na prestiż samej firmy, która wybrała go na swoją siedzibę. Wiele przedsiębiorców doceni wpływ najwyższej klasy biur oferowanych przez targowa35.pl podczas zawierania nowych umów biznesowych.
Dodatkowo, konkurencyjna cena wynajmu powierzchni biurowej znacząco wpływa na atrakcyjność oferty. Warto się z nią zaznajomić, gdyż to najlepsze miejsce na ulokowanie siedziby swojej firmy w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości już od dekady zajmuje się łódzkim rynkiem nieruchomości. Zachęcamy do skorzystania osoby, które chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość lub znaleźć idealną do zakupu, w atrakcyjn...