Katalog firm

Dorin

Interesujesz się modą ślubną? Marzysz o sukni ślubnej uszytej według Twojego projektu? Odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą znajdującego się w Łodzi salonu Dorin. Znajdziesz tu nie tylko modne suknie ślubne, ale także potrzebne każdej Pannie Młodej akcesoria takie jak rękawiczki, welony czy stroiki.

Suknie ślubne

Zapraszamy do salonu sukni ślubnych Dorin, gdzie każda przyszła Panna młoda znajdzie dla siebie odpowiednią kreację. Mamy dla Was wiele wspaniałych propozycji, dlatego koniecznie musicie do nas przyjechać, aby móc wszystkie obejrzeć i ewentualnie przymierzyć. Nasza obsługa zawsze jest bardzo chętna do pomocy.
Jeżeli nie jesteście czegoś pewni, to zawsze pomożemy Wam wybrać odpowiednią suknię, w której będziecie czuć się wyjątkowo, kobieco, zgrabnie. Znajdziecie u nas suknie ślubne Łódź z najnowszych kolekcji, które zostały zaprojektowane z wielką starannością oraz dokładnością przez znanych projektantów. Oprócz tego w naszym salonie otrzymacie również najpotrzebniejsze dodatki do swojej jednej, jedynej sukni, w której pójdziecie do ołtarza.
Welon, biżuterie, obuwie, rękawiczki oraz wiele innych rzeczy. Zapewniamy Wam naprawdę najwyższą jakość obsługi, dzięki czemu wyjdziecie z naszego salonu z tą jedną jedyną suknią, w której rozpoczniecie swoją nową, najważniejszą przygodę życiową zwaną małżeństwem.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722