Katalog firm

H3Projekt

Mająca swoją siedzibę w Olsztynie pracownia H3Projekt świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz. Inwestorzy z całej Polski mogą tu liczyć na indywidualne podejście i fachowe doradztwo. Firma nie tylko wykonuje projekty, ale także gwarantuje ich realizację. Więcej szczegółów na stronie.

Projektowanie wnętrza

Firma "H3 Projekt" powstała dzięki profesjonalistom, dla których projektowanie wnętrz to nie tylko sposób na zarobek, ale i pasja. W pracującym tu zespole każdy projektant wnętrz Olsztyn podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie - chodzi bowiem o to, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany rezultatami współpracy.
Zdając sobie sprawę, że zleceniodawcy mają różne potrzeby i poczucie estetyki, nasza firma słucha każdego klienta bardzo uważnie. Chcemy, aby wszystkie zaprojektowane przez nas wnętrza wyglądały dokładnie tak, jak wymarzyli sobie ich właściciele i stali użytkownicy. Nie boimy się wyzwań. Idziemy z duchem czasu i obserwujemy nowości na rynku w branży projektowania wnętrz. Stosujemy się do nowych trendów, ale zawsze wplatamy je w oczekiwania naszych klientów.
Zaprojektowane przez nas wnętrza mają być zarazem estetyczne i spełniać swoją rolę w sposób wygodny i intuicyjny. Chcemy poprawiać jakość życia i użytkowania wszelakiego rodzaju wnętrz. Wiemy, że udało nam się to już w realizacji wielu zleceń.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

JC Design

Twoje mieszkanie potrzebuje nowego wystroju? Chcesz zmienić swoje najbliższe otoczenie żeby nadać mu świeżości i atrakcyjności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą JC Design. To kompleksowa propozyc...