Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

W dzisiejszych czasach psychoterapeuta okazuje się specjalistą, jakiego doceniamy coraz częściej, nie powinno to zresztą dziwić. Nasze Centrum Psychoterapii Harmonia zawsze dba o to, aby zaoferować pomoc wszystkim osobom jakie się u nas zjawią, tym samym sprawić aby udało się rozwiązać niejeden w tym zakresie problem czy nawet spojrzeć na niego z zupełnie innej perspektywy.

Psychoterapia młodzieży

Zdajesz sobie sprawę, iż rozwój psychiczny twojego dziecka pozostawia bardzo wiele do życzenia, ewentualnie z innego powodu jego zachowanie jest dosyć dziwne. Wiedz jedno, nie ma co zwlekać z reakcją lecz niech nasze Centrum Psychoterapii Harmonia okaże ci niezbędne na wielu płaszczyznach wsparcie, a tym samym pomoże twojemu dziecku poprzez możliwości jakie oferuje psychoterapia młodzieży we Wrocławiu.
Pewnie, że jest to jedna z metod diagnozowania oraz leczenia, niekiedy rozwiązywania nader poważnych problemów powiązanych z dorastaniem, brakiem akceptacji ze strony rówieśników czy nawet wynikające z przebywania w nieodpowiednim do tego środowisku. Można więc powiedzieć, że psychoterapia młodzieży we Wrocławiu ma szerokie pole manewru i swoistego zastosowania.
Warto więc się na nią zdecydować a co najważniejsze pozwolić, aby uczestniczyło w nim nasze dziecko, to właśnie dla niego psychoterapia młodzieży Wrocław ma okazać się czymś pomocnym, potrzebnym a nawet swoistym ratunkiem którego oczekuje ze strony bliskich mu osób.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta zajmująca się psychologią i psychoterapią. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do par przechodzących ciężki okres. Zawsze stara się wyprowadzić ich na...

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej szukamy wsparcia, w przypadku zmagania się z depresją, nerwicą a nawet autyzmem, również w kontekście naszych dzieci. Dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej stara się nie tylk...