Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

W dzisiejszych czasach psychoterapeuta okazuje się specjalistą, jakiego doceniamy coraz częściej, nie powinno to zresztą dziwić. Nasze Centrum Psychoterapii Harmonia zawsze dba o to, aby zaoferować pomoc wszystkim osobom jakie się u nas zjawią, tym samym sprawić aby udało się rozwiązać niejeden w tym zakresie problem czy nawet spojrzeć na niego z zupełnie innej perspektywy.

Terapia DDA

Niestety w dalszym ciągu syndrom DDA, jest czymś o czym nie mówi się wystarczająco dużo, dlatego często cierpimy z tego powodu, posiadamy lęki a nawet obawiamy się reakcji samego środowiska czy osób nam bliskich. Właśnie z takiego oraz wielu innych powodów terapia DDA we Wrocławiu powinna znaleźć zastosowanie, a co najważniejsze Centrum Psychoterapii Harmonia wręcz zachęca ciebie do zjawienia się właśnie u nas.
Oczywiście dla nas terapia DDA we Wrocławiu to nie tylko coś co organizujemy lub w czym uczestniczymy, staramy się wykorzystać naszą wiedzę oraz doświadczenie by okazała się ona ciekawą i skuteczną metodą na złagodzenie syndromu DDA. Mało tego, jesteśmy niemal pewni, iż to właśnie terapia DDA Wrocław okaże się metodą na rozwiązanie problemu z przeszłości, zwłaszcza wytłumaczeniu sobie, iż alkohol jaki spożywali nasi rodzice, sytuacje z nim związane oraz wiele innych wspomnieć czas najwyższy wymazać z pamięci. Właśnie to jest jeden z pierwszych kroków jaki pozwoli nam z czasem normalnie żyć.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta zajmująca się psychologią i psychoterapią. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do par przechodzących ciężki okres. Zawsze stara się wyprowadzić ich na...

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej szukamy wsparcia, w przypadku zmagania się z depresją, nerwicą a nawet autyzmem, również w kontekście naszych dzieci. Dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej stara się nie tylk...