Katalog firm

Intprojekt

Jesteśmy przedsiębiorstwem, zajmującym się projektowaniem automatyki przemysłowej i maszynowej. Dzięki kreatywności naszych inżynierów świadczymy najwyższej jakości usługi w naszym segmencie. Intprojekt pozostaje otwarty na nietypowe wymagania, dzięki czemu nasze produkty pozostają doskonale dostosowane do oczekiwań klienta.

Prefabrykacja rozdzielnic

Podstawą działalności przedsiębiorstwa INTPROJEKT jest innowacyjna automatyka przemysłowa oparta na inteligentnych systemach. Nasza oferta skierowana jest w szczególności do przedsiębiorstw, które dążą do usprawnienia procesów produkcyjnych i przemysłowych. Przez wiele lat naszego funkcjonowania zrealizowaliśmy setki złożonych i skomplikowanych projektów. Zdobyliśmy zaufanie i szacunek wśród klientów z całej Polski.
Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług znajdowała się na najwyższym poziomie. Proponujemy korzystne stawki, a także dogodne warunki współpracy. Wycena zlecenia jest zupełnie darmowa, a klient nie musi decydować się na zawarcie współpracy. W naszej ofercie znajduje się m.in. prefabrykacja rozdzielnic, programowanie sterowników PLC, systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, a także wiele więcej.
Projekty z zakresu prefabrykacji rozdzielnic wykonujemy na podstawie indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Pracujemy na najlepszej aparaturach znanych marek, jednak dostosowujemy się również do aparatury wybranej przez Państwa.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468