Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej szukamy wsparcia, w przypadku zmagania się z depresją, nerwicą a nawet autyzmem, również w kontekście naszych dzieci. Dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej stara się nie tylko nam pomóc, lecz spojrzeć na dany problem z odpowiedniej do tego perspektywy, przez pryzmat jak najbardziej optymalnej metody której zastosowanie w tej sytuacji ma uzasadniony sens.

Psychoterapia młodzieży

Dostrzegasz, iż zachowanie twojego dziecka jest nie tylko nieodpowiednie ale niejednokrotnie wręcz wzbudza twój swoisty niepokój? Reaguje ono nerwowo lub w obojętny sposób, na jakiekolwiek metody nawiązania z nim normalnej i swobodnej komunikacji? Zatem Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest w tej sytuacji oraz wielu innych przypadkach odpowiednim dla was miejscem, przede wszystkim zastosowanie musi znaleźć psychoterapia młodzieży we Wrocławiu.
Pewnie, że jest to coś co zyskuje na coraz większym wykorzystaniu, nie powinno to jednak stanowić żadnego zaskoczenia, bowiem psychoterapia młodzieży we Wrocławiu jest rzeczywiście czymś, na co warto się zdecydować. Najważniejszym jej założeniem jest niesienie pomocy dzieciom i młodzieży, niekiedy wręcz pozwolenie na to by otworzyły się wśród innych na wspólnej terapii czy przed ewentualnym psychoterapeutą.
Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż psychoterapia młodzieży Wrocław to rozwiązanie nie tylko korzystne, lecz optymalne pod względem tego co jednocześnie oferuje i umożliwia.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta zajmująca się psychologią i psychoterapią. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do par przechodzących ciężki okres. Zawsze stara się wyprowadzić ich na...