Katalog firm

JC Design

Twoje mieszkanie potrzebuje nowego wystroju? Chcesz zmienić swoje najbliższe otoczenie żeby nadać mu świeżości i atrakcyjności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą JC Design. To kompleksowa propozycja zarówno architektury, jak i projektowania wnętrz. Świadczę usługi atrakcyjnego zagospodarowania przestrzeni i aranżacji pomieszczenia do wybranej stylizacji. Realizuję pełną koncepcję, która składa się z pomysłu oraz jego wdrożenia przy pomocy profesjonalnych fachowców budowlanych.

Projektowanie wnętrz

JC Design projektowanie wnętrz Łódź to usługi skierowane zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Wyróżnia mnie nie tylko fachowość, ale również kreatywność i terminowość.
Na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie klienta. Zajmuje się aranżacją pomieszczeń, całych mieszkań, a także elewacji. Mam na swoim koncie również projekty obiektów o charakterze publicznym np. gabinetów stomatologicznych, czy też kosmetycznych. Każdą osobę traktuję w sposób indywidualny. Pragnę dokładnie poznać Państwa wymagania oraz preferencje. Proponuje rozwiązania, które są połączeniem oryginalności, funkcjonalności oraz ekonomiczności. Współpracuje wyłącznie z najlepszymi ekipami remontowymi oraz rzemieślnikami.
Służę kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy. Jestem przekonany, że standard świadczonych przeze mnie usług zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji za pośrednictwem Internetu.

Kontakt

Ulica: Oszczepowa 68

Kod: 94-123

Miejscowość: Łódź

http://jc-design.pl/

E-mail: biuro@jcdesign.pl

Tel.: 605-680-625


Podobne firmy

H3Projekt

Mająca swoją siedzibę w Olsztynie pracownia H3Projekt świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz. Inwestorzy z całej Polski mogą tu liczyć na indywidualne podejście i facho...