Katalog firm

Karczma Bida

Już sam wystrój naszego każdego lokalu, sprawia iż karczma Bida jest nader interesującym miejscem, do tego by spożywać w nim jeden z wielu smacznych posiłków, za których przygotowanie zabiorą się doświadczeni kucharze. Dla nas najważniejsze jest, aby to co dla ciebie przyrządzimy, ugotujemy czy przygotujemy, było smaczne w pełnym tego słowa znaczeniu.

Restauracja w Lublinie

Chcesz zjeść nie tylko smacznie, ale przede wszystkim zdrowo do tego mieć do dyspozycji nader interesujące oraz atrakcyjne menu? Niech restauracja w Lublinie którą jest karczma BIDA wzbudzi twoją uwagę, a co za tym idzie zaprezentuje ci szereg swoich kulinarnych umiejętności oraz zdolności pod postacią poszczególnych potraw czy dań.
Pewnie, że nasza restauracja w Lublinie to miejsce nie tylko znane, lecz słynące przede wszystkim z odpowiedniego podejścia i nastawienia do potencjalnych gości czy jakichkolwiek klientów. Lubimy i kochamy gotować, dlatego wkładamy całe serce we wszystkie potrawy na których przyrządzaniu się najzwyczajniej w świecie znamy, dodatkowo systematycznie wzbogacamy nasze menu o nowe potrawy.
Z tego też powodu nasza restauracja to miejsce odpowiednie dla każdego, kto rzeczywiście chce posmakować jedzenia opartego o najlepsze składniki, produkty czy specjalnie wyselekcjonowane mięso. Jesteśmy w stanie opracować danie w indywidualny dla ciebie sposób pod względem wartości kalorycznych o czym dowiesz się z menu naszej restauracji dostępnej również na stronie http://www.karczmabida.com/o-nas/bogucin/.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048


Podobne firmy

Malaga

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w organizowaniu najróżniejszych spotkań. Zapraszamy do Malaga Country Club, gdzie znajdziecie sale konferencyjne, sale bankietowe, sale weselną oraz smakowite jedzen...

Dwór Artusa

Niech miejsce w którym odbędzie się nasze idealne wesele lub inne szczególne wydarzenie w okolicach Łodzi, zagwarantuje nam niezapomniane chwile. Dwór Artusa to alternatywa i opcja, jaka już niejednok...