Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida

Już sam wystrój naszego każdego lokalu, sprawia iż karczma Bida jest nader interesującym miejscem, do tego by spożywać w nim jeden z wielu smacznych posiłków, za których przygotowanie zabiorą się doświadczeni kucharze. Dla nas najważniejsze jest, aby to co dla ciebie przyrządzimy, ugotujemy czy przygotujemy, było smaczne w pełnym tego słowa znaczeniu.

Restauracja w Opolu

Czym się kierować przy wyborze restauracji w takim mieście jak Lublin? Oczywiście renomą, opinią jaką dysponuje na rynku czy też atrakcyjnym i ciekawym menu, wszystko to posiada nasza restauracja w Opolu którą jest karczma BIDA. Pewnie, że doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wzrasta świadomość naszych klientów gdy chodzi o kwestię nie tylko smacznego ale również zdrowego czy wartościowego odżywiania, dlatego jest to coś do czego na swój sposób przykładamy szczególną uwagę.
Dodatkowo jako restauracja w Opolu zawsze dbamy o walory smakowe wszystkich przygotowanych czy przyrządzonych przez nas potraw. Można śmiało powiedzieć, iż każdy kto zawita w nasze skromne progi będzie usatysfakcjonowany ze smaku, aromatu czy esencji wszystkich dań, a tym samym jako restauracja Opole zagwarantujemy mu to, czego najzwyczajniej w świecie potrzebuje i oczekuje w kontekście takiego miejsca jak nasze.
Skorzystajcie państwo zatem z możliwości zjedzenia smacznych potraw, jakie dla państwa chcemy jednocześnie przygotować.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048


Podobne firmy

Malaga

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w organizowaniu najróżniejszych spotkań. Zapraszamy do Malaga Country Club, gdzie znajdziecie sale konferencyjne, sale bankietowe, sale weselną oraz smakowite jedzen...

Dwór Artusa

Niech miejsce w którym odbędzie się nasze idealne wesele lub inne szczególne wydarzenie w okolicach Łodzi, zagwarantuje nam niezapomniane chwile. Dwór Artusa to alternatywa i opcja, jaka już niejednok...