Katalog firm

Katan

Biuro rachunkowe Katan, które działa na terenie kilku miast oferuje Wam kompleksową obsługę księgowo - rachunkową. Z nami Wasza gospodarka kadrowo - płacowa będzie prowadzona na najwyższym poziomie. Zapewnimy Wam doskonałe i poprawne kontakty z Krajowym Rejestrem Sądowym oraz Urzędem Statystycznym. Zapraszamy do współpracy.

Doradztwo podatkowe

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga wiele pracy i dotyczy to również prawidłowego prowadzenia księgowości. Jednak czasem może to sprawiać spoty kłopot i dlatego lepiej zdać się na fachową pomoc jaką oferuje nasze licencjonowane biuro rachunkowe Pruszków, piękne miasto niedaleko stolicy to rejon, w którym działamy już od 2001 roku.
Od tego czasu zyskaliśmy liczne grono zaufanych i zadowolonych klientów chętnie korzystających z oferowanej przez nas niezwykle szerokiej gamy usług. Nasi doskonale przygotowani do swoich zadań pracownicy zajmą się kompleksową obsługą rachunkowo-księgową i poprowadzą zgodnie z przepisami całą dokumentację firmy. Nie mają przed nimi tajemnic podatkowe księgi przychodów i rozchodów czy też rejestry VAT, a w razie potrzeby możemy być również reprezentantem klienta przed stosownymi urzędami państwowymi.
Zdecydowanie warto mieć takiego partnera jak nasze biuro rachunkowe Pruszków i jego liczni przedsiębiorcy już o tym wiedzą, a teraz i Ty możesz się o tym przekonać.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Abaco

Abaco to biuro rachunkowe w Łodzi, które bardzo chętnie zajmie się Waszymi księgami rachunkowymi. Z naszą firmą Wasze podatki oraz rachunki znajdą się pod czujną kontrolą naszych pracowników. Zaprasza...