Katalog firm

Katan

Biuro rachunkowe Katan, które działa na terenie kilku miast oferuje Wam kompleksową obsługę księgowo - rachunkową. Z nami Wasza gospodarka kadrowo - płacowa będzie prowadzona na najwyższym poziomie. Zapewnimy Wam doskonałe i poprawne kontakty z Krajowym Rejestrem Sądowym oraz Urzędem Statystycznym. Zapraszamy do współpracy.

Doradztwo podatkowe

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga wiele pracy i dotyczy to również prawidłowego prowadzenia księgowości. Jednak czasem może to sprawiać spoty kłopot i dlatego lepiej zdać się na fachową pomoc jaką oferuje nasze licencjonowane biuro rachunkowe Pruszków, piękne miasto niedaleko stolicy to rejon, w którym działamy już od 2001 roku.
Od tego czasu zyskaliśmy liczne grono zaufanych i zadowolonych klientów chętnie korzystających z oferowanej przez nas niezwykle szerokiej gamy usług. Nasi doskonale przygotowani do swoich zadań pracownicy zajmą się kompleksową obsługą rachunkowo-księgową i poprowadzą zgodnie z przepisami całą dokumentację firmy. Nie mają przed nimi tajemnic podatkowe księgi przychodów i rozchodów czy też rejestry VAT, a w razie potrzeby możemy być również reprezentantem klienta przed stosownymi urzędami państwowymi.
Zdecydowanie warto mieć takiego partnera jak nasze biuro rachunkowe Pruszków i jego liczni przedsiębiorcy już o tym wiedzą, a teraz i Ty możesz się o tym przekonać.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Taxform

Taxform to możliwość poprowadzenia pełnej księgowości przez najlepszych ludzi. Jeżeli zastanawiacie się kogo zatrudnić do takich czynności, to zapraszamy na spotkanie. Oferujemy Wam konkurencyjnie nis...

Abaco

Abaco to biuro rachunkowe w Łodzi, które bardzo chętnie zajmie się Waszymi księgami rachunkowymi. Z naszą firmą Wasze podatki oraz rachunki znajdą się pod czujną kontrolą naszych pracowników. Zaprasza...