Katalog firm

Kategorie


Koczwara

Nasza firma oferuje nie tylko projektowanie i wykonawstwo, ale również fachowe doradztwo i montaż wysokiej klasy konstrukcji ze szkła i aluminium. Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy również konstrukcje z poliwęglanu, które w naszym kraju cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Polecamy przede wszystkim nasze modne i stylowe fasady aluminiowe oraz ogrody zimowe.

Okna

Koczwara.com.pl to usługa, która daje internaucie możliwość zapoznania się z bogatą ofertą firmy Koczwara. Specjalizuje się ona w stolarce aluminiowej. Ponad trzydziestoletnia obecność na rynku pozwoliła temu przedsiębiorstwu na wyrobienie sobie znaczącej renomy.
Duża ilość zadowolonych klientów pozwala twierdzić, że przedsiębiorstwo wykonuje zlecone zadania w sposób rzetelny i profesjonalny. Specjalnością firmy sa konstrukcje ze szkła aluminium i poliwęglanu. Szczególną uwagę należy zwrócić na piękne i nowoczesne okna, których montażem może poszczycić się przedsiębiorstwo. Odmieniają one wygląd każdego wnętrza i nadają mu całkowicie nowy, lekko industrialny, sznyt.
Jednakże firma nie ogranicza się jedynie do montażu ram okiennych. W jej ofercie znajdują się też wszystkie prace, które można określić zbiorczym mianem stolarki aluminiowej. A więc zakładanie drzwi, tworzenie różnego rodzaju konstrukcji z aluminium czy chociażby zakładanie ogrodów zimowych i systemów klimatyzacji. Więcej informacji na temat pełnej oferty firmy można znaleźć na stronie http://koczwara.com.pl/oferta/okna-stalowa-wola/.

Kontakt

Ulica: Brandwicka 2

Kod: 37-403

Miejscowość: Pysznica

http://koczwara.com.pl/

E-mail: biuro@koczwara.com.pl

Tel.: 15 844-03-08


Podobne firmy

Spektrum

Spektrum to firma, która sprzedaje oraz zapewnia najlepszy montaż. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie możecie dokładnie zobaczyć jak starannie montujemy nasze produkty w Waszych domach. Oferujemy Wam b...

ARM

Właściwy wybór okien gwarantuje późniejsze oszczędności na ogrzewaniu. Firma ARM oferuje fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich okien czy drzwi wejściowych, a także szybki i sprawny montaż. W po...