Katalog firm

Koliber

Rodzinna firma Koliber zlokalizowana w Łodzi od 1993 roku oferuje swoim klientom wyroby mięsne wyprodukowane z wysokiej jakości wieprzowiny, wołowiny i drobiu. W asortymencie znajdują się kulki mięsne, hamburgery, steki wołowe, nuggetsy, parówki i gyros, w które zaopatrywać się mogą restauracje, lokale typu fast food i hurtownie.

Hamburgery

Poszukują Państwo renomowanego i doświadczonego producenta wyrobów mięsnych? Cenią Państwo wysoką jakość? Oferta firmy Koliber Sp. J. jest skierowana właśnie do Państwa.
Firma funkcjonuje na rynku od 1993 roku, stale zdobywając doświadczenie w branży i udoskonalając swoje produkty. Koliber Sp. J. specjalizuje się w produkcji hamburgerów i wyrobów mięsnych o oparciu o tradycyjne receptury. W naszej ofercie znajdują się różne gramatury i kształty naszego podstawowego produktu - hamburgera. Dodatkowo nasz asortyment uwzględnia także parówki, skrzydełka, nuggetsy, shoarma oraz gyros. Proponujemy Państwu linię standard, premium oraz detal. Nowością w naszej ofercie jest angus burger. Produkt ten to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników wołowiny. Mięso pochodzi z Angusa z rejonów Ameryki Południowej. Wyróżnia się wyjątkowym smakiem oraz najwyższą jakością.
Nasz zakład produkcyjny spełnia wszelkie obowiązujące normy europejskie i światowe. Nasze produkty to gwarancja wyśmienitego smaku, wysokiej jakości oraz świeżości. Nasza firma przykłada dużą uwagę do zadowolenia klientów, ich satysfakcja z naszych produktów, to dla nas najważniejsza nagroda.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt

Ulica: Ciosnowska 74C

Kod: 95-010

Miejscowość: Zgierz

http://koliber.lodz.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz wysokiej jakości mrożonek, to z pewnością powinni Państwo skorzystać z oferty firmy Jawo. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości owoców. Cały czas stara...