Katalog firm

PPHU Ład

Warto zadbać o wygląd swojego ogrodu, aby mieć miejsce do odpoczynku o dowolnej porze. Firma ŁAD bardzo chętnie pomoże Wam utrzymać swoje ogrody w doskonałym stanie. Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze, które obejmują zakładanie trawników od podstaw, wycinkę drzew, koszenie trawników, chaszczy oraz inne.

Usługi ogrodnicze

Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy profesjonalne usługi ogrodnicze w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do klientów biznesowych, którzy chcą mieć zadbany ogródek w pobliżu siedziby swojej firmy. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość w realizacji przyjętych zleceń, która w tym zawodzie odgrywa bardzo ważną rolę.
Oferujemy usługi ogrodnicze od ponad 20 lat i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów w Łodzi i pobliskiej okolicy. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też nasze ogrody stoją na bardzo wysokim poziomie.
Dzięki nam zaskoczą Państwo pięknym ogrodem swoich sąsiadów i znajomych. Na naszej stronie internetowej http://miastoiogrody.pl/ mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą firmy i obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji. Na wszystkie rośliny udzielamy 2 letniej gwarancji.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357