Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Warto zadbać o wygląd swojego ogrodu, aby mieć miejsce do odpoczynku o dowolnej porze. Firma ŁAD bardzo chętnie pomoże Wam utrzymać swoje ogrody w doskonałym stanie. Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze, które obejmują zakładanie trawników od podstaw, wycinkę drzew, koszenie trawników, chaszczy oraz inne.

Wycinka drzew

Firma P.P.H.U Ład działa w Łodzi już od ponad dwóch dekad i w tym czasie zdołała zebrać grupę zadowolonych klientów, którzy mogą potwierdzić jej skuteczność. Specjalnością firmy jest wycinka drzew oraz innego rodzaju ogrodnicze prace porządkowe. Ze względu na charakter swojej pracy, firma Ład współpracuje między innymi z Urzędem Miejskim w Łodzi, a także Zarządem Dróg i Transportu oraz innymi organizacjami rządowymi.
W razie konieczności możliwe jest także nawiązanie współpracy ze sklepami sieciowymi, czyli na przykład Tesco lub Biedronką, a także z osobami prywatnymi. Jeżeli zatem kogoś interesuje wycinka drzew Łódź oraz firma Ład tam działająca, na pewno pomogą z każdym rodzajem prac ogrodniczych.
Firma ta znana jest ze swojej rzetelności oraz sprawności w przyjmowaniu i realizowaniu poszczególnych zleceń. Dzięki współpracy z firmą P.P.H.U Ład można mieć pewność, że wszelkie problemy z drzewami lub innymi roślinami zostaną szybko rozwiązane. Firma ta to prawdziwa gwarancja profesjonalizmu.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357