Katalog firm

Kategorie


Malaga

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w organizowaniu najróżniejszych spotkań. Zapraszamy do Malaga Country Club, gdzie znajdziecie sale konferencyjne, sale bankietowe, sale weselną oraz smakowite jedzenie i wygodne noclegi w komfortowych pokojach. Z miłą chęcią ugościmy Was w naszym centrum. Zachęcamy do osobistych odwiedzin.

Sala konferencyjna

Oferujemy Państwu najlepsze sale konferencyjne Łódź, które posiadają zróżnicowany metraż i pełne wyposażenie. Dzięki nam bez żadnego większego problemu zorganizują Państwo szkolenia firmowe połączone z znakomitym zjazdem integracyjnym. Oprócz nowoczesnej sali konferencyjnej mogą Państwo liczyć na wiele dodatkowych atrakcji.
Oferujemy między innymi niesamowite pokazy tańca ogniem, karaoke, sztuczne ognie i pokazy taneczne. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę, aby móc zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających firm. Porządne sale konferencyjne to gwarancja udanej imprezy firmowej, dlatego też warto jak najszybciej skontaktować się z nami i zamówić dogodny termin. Zajmujemy się organizacją imprez biznesowych od a do z.
Zatrudniamy doświadczone hostessy i pomożemy Państwu znaleźć porządnego konferansjera. Zapewniamy także catering i noclegi dla zaproszonych gości. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo w organizacji imprezy firmowej albo szkoleń.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Już sam wystrój naszego każdego lokalu, sprawia iż karczma Bida jest nader interesującym miejscem, do tego by spożywać w nim jeden z wielu smacznych posiłków, za których przygotowanie zabiorą się dośw...

Dwór Artusa

Niech miejsce w którym odbędzie się nasze idealne wesele lub inne szczególne wydarzenie w okolicach Łodzi, zagwarantuje nam niezapomniane chwile. Dwór Artusa to alternatywa i opcja, jaka już niejednok...