Katalog firm

Kategorie


Malaga

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w organizowaniu najróżniejszych spotkań. Zapraszamy do Malaga Country Club, gdzie znajdziecie sale konferencyjne, sale bankietowe, sale weselną oraz smakowite jedzenie i wygodne noclegi w komfortowych pokojach. Z miłą chęcią ugościmy Was w naszym centrum. Zachęcamy do osobistych odwiedzin.

Usługi cateringowe

Oferujemy Państwu smaczny i zdrowy catering na terenie Łodzi i pobliskiej okolicy. Nasza oferta cateringowa skierowana jest nie tylko do firm, ale również do klientów prywatnych, którzy w najbliższym czasie organizują imprezę okolicznościową i potrzebują smacznych przekąsek i dań głównych dla gości.
Możemy pochwalić się bardzo rozbudowanym menu, które zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy catering Łódź nawet dla 500 osób. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze wesel, chrzcin, komunii i urodzin.
Jako jedna z niewielu firm w Łodzi jesteśmy w stanie zapewnić porządny catering nie tylko w lokalu, ale również w plenerze. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność, konkurencyjne ceny i terminowość w realizacji zleceń, która w tym zawodzie odgrywa bardo ważną rolę. Dla stałych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty i zniżki. Najlepsze potrawy i masa zadowolonych klientów to nasz znak rozpoznawczy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Już sam wystrój naszego każdego lokalu, sprawia iż karczma Bida jest nader interesującym miejscem, do tego by spożywać w nim jeden z wielu smacznych posiłków, za których przygotowanie zabiorą się dośw...

Dwór Artusa

Niech miejsce w którym odbędzie się nasze idealne wesele lub inne szczególne wydarzenie w okolicach Łodzi, zagwarantuje nam niezapomniane chwile. Dwór Artusa to alternatywa i opcja, jaka już niejednok...