Katalog firm

Mal-Wod

Jeśli poszukują Państwo specjalistycznych urządzeń do monitoringu kanalizacji, zapraszamy na stronę. Firma Mal-Wod prowadzi sprzedaż kamer do inspekcji sieci kanalizacyjnej i nie tylko. Mamy też akcesoria do czyszczenia kanalizacji oraz części do samochodów komunalnych. Wykonujemy naprawy urządzeń. Więcej szczegółów na stronie.

Inspekcja kanalizacji

Oferujemy usługę jaką jest inspekcja sieci kanalizacyjnej, polegająca na przeglądzie instalacji za pomocą profesjonalnego sprzętu. Kamera inspekcyjna sprawdza instalację pod kątem ubytków, uszkodzeń i innych nieprawidłowości, które mogą powodować awarię sieci kanalizacyjnej.
Specjalistyczny monitoring rur wykonywany jest podczas diagnozy kanalizacji, przeprowadzanej w przypadku częstych awarii wynikających z powstawania uciążliwych zatorów w rurach. Proponowane przez nas zestawy wózków samojezdnych oraz kamer pozwalają na inspekcję rurociągów o średnicach od DN 40 do DN 1500.
Proces instalacji urządzeń jest stosunkowo krótki, a notatki tworzone podczas inspekcji umożliwiają szczegółowe opisanie i diagnozę problemu związanego z instalacją kanalizacyjną oraz - w razie konieczności - powtórne odtworzenie łatwego do interpretacji materiału. Inspekcja sieci kanalizacyjnej umożliwia nie tylko sprawdzenie przyczyn niedrożności, ale również dokładną lokalizację uszkodzenia oraz analizę stanu technicznego całej instalacji.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Sanitpol

Profesjonalna firma Sanitpol to możliwość skorzystania z szeroko pojętych usług hydraulicznych. Klienci zdecydować mogą się na zamrażanie rur, czy też instalacje hydrauliczno-gazowe. Usługi dostępne s...

Saunaland

Saunaland to firma, która świadczy usługi dla klientów w miastach: Łódź, Wrocław, Poznań, Katowice i Warszawa. Na Wasze zlecenie zakładamy dla Was najlepsze sauny parowe, które pozwolą Wam na relaks w...