Katalog firm

Marzanna

Osoby, które chciałaby zorganizować oryginalne i wyjątkowe przyjęcie weselne o tradycyjnym ludowym charakterze powinny zapoznać się z ofertą Siedliska Folkloru Marzanna - nietuzinkowego obiektu hotelowo - gastronomicznego, zlokalizowanego w Niedrzwicy Kościelnej niedaleko Lublina. Odbywa się tam wiele imprez o charakterze regionalnym.

Noclegi

Siedlisko Folkloru Marzanna to urokliwe miejsce wypoczynkowe, położone w niewielkiej odległości od Lublina. Jest to hotel przeznaczony dla tych, którzy potrzebują z jednej strony wygody i komfortu, z drugiej zaś pragną odpocząć od miejskiego zgiełku w cichej i niezwykle pięknej scenerii.
Marzanna to znakomity pomysł nie tylko na urlop, ale też na organizację przyjęcia lub imprezy okolicznościowej. Dodatkowo siedlisko gości cykliczne wydarzenia, takie jak słynne listopadowe Święto Bigosu Polskiego. Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że blisko stąd w najatrakcyjniejsze punkty turystyczne Lubelszczyzny. Przede wszystkim, Marzanna położona jest rzut kamieniem od stolicy województwa - stąd też jest to jeden z najlepszych obiektów w kategorii hotel Lublin. Jest to jednak również doskonałe miejsce wypadowe do innych miast i miasteczek - na czele ze zjawiskowym Kazimierzem Dolnym.
Oprócz wspaniałych warunków noclegowych, Marzanna to również najwyższej klasy punkt gastronomiczny - warto zajrzeć tu choćby tylko dla pysznych dań serwowanych przez restaurację.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20