Katalog firm

Medibut

Medibut to firma, która istnieje od 1982 roku i zajmuje się produkcją wysokiej jakości obuwia medycznego i zawodowego. Szeroki asortyment obejmuje modele męskie i damskie w tym drewniaki, klapki, sandały, półbuty i obuwie operacyjne. w ofercie znajdują się również dziecięce drewniaki i sandałki, które dbają o prawidłowy rozwój stóp dziecka.

Buty drewniaki

Firma Medibut zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Wiemy, że wykonywanie pewnych zawód związane jest z noszeniem odpowiedniego obuwia. Nasza firma zajmuje się właśnie produkcją takich butów. Chcemy aby Wasze nogi czuły się zdrowo. A w szczególności Wasze stopy. Należy więc o nie zadbać.
Nasza firma już od dłuższego czasu zajmuje się produkowaniem butów. Zdobyliśmy już spore doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży tego rodzajów butów. W naszej ofercie znajdą Państwo popularne drewniaki. Dzisiaj już spotykane raczej na salach szpitalnych kiedyś były bardzo popularnym butem. Pantolety zdrowotne czyli inaczej właśnie drewniaki znajdą Państwo u nas w różnych opcjach i kolorach. Zapoznajcie się z naszą szeroką gamą obuwia zawodowego profilaktycznego.
Chętnie nawiążemy z Państwem dłuższą współpracę. W naszej ofercie znajdziecie zarówno obuwia dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ale również jeżeli Wasze dzieci potrzebują takiego specjalistycznego obuwia także znajdziecie je w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99


Podobne firmy

Megi

Szukasz tanich i jednocześnie dobrych skarpet? Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą producenta skarpet - firmą Megi. Oferujemy jedynie najwyższej jakości produkty, które mogą Państwo nabyć za...

Muzzy

Szukasz dla siebie wyjątkowej piżamy damskiej bądź męskiej? A może chciałbyś zrobić prezent dla kogoś bliskiego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Muzzy, gdzie znajdziecie duży wybór piżam w...