Katalog firm

Kategorie


M-Max

W internetowym sklepie patronackim firmy M-Max czeka na Ciebie szeroki wybór piżam i bielizny nocnej. Znajdziesz tu produkty o zróżnicowanym wzornictwie, uszyte z wysokiej jakości tkanin. Na ofertę składają się piżamy damskie i męskie, koszule nocne, szlafroki i nie tylko. Możesz liczyć na szybką wysyłkę.

Piżamy do karmienia

Karmienie piersią nie musi być uciążliwe - wystarczy zakup odpowiedniej bielizny i bluzek. Komfort karmienia zwiększa się kiedy w łatwy i dyskretny sposób można odsłonić pierś i w spokoju nakarmić dziecko. A jeśli nocą chcemy również zapewnić sobie taki komfort, to piżama do karmienia będzie idealnym rozwiązaniem.
Nasza firma oferuje matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży szeroki wybór piżam i koszuli nocnych, które zostały uszyte w 100% z wysokiej jakości bawełny i posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Są przyjazne dla człowieka oraz bezpieczne dla dziecka. Nasze koszule nocne i piżamy do karmienia zapewnią wygodę podczas snu i podczas nocnego karmienia. Zarówno przyszłe mamy, jak i już karmiące z pewnością znajdą coś odpowiedniego dla siebie.
Oferujemy rożne kroje, z częściowym lub całkowitym rozpinaniem na guziki. Współpracujemy ze znanym w kraju producentem piżam, więc gwarantujemy oryginalność i dostęp do najnowszych kolekcji różnego rodzaju bielizny nocnej damskiej oraz męskiej.

Kontakt

Ulica: Nenckiego 2

Kod: 98-200

Miejscowość: Sieradz

https://www.wygodne-spanie.com.pl/

E-mail: biuro@wygodne-spanie.com.pl

Tel.: 605-206-250