Katalog firm

MS Meble

Firma MS Meble świadczy swoim klientom usługi wyprodukowania oraz montażu mebli na indywidualne zamówienie. Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu potrafimy Państwu doradzić rodzaj surowca z jakiego będziemy wytwarzać meble, jak również ich rozkład, co jest bardzo istotne w przypadku małych pomieszczeń.

Szafy

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć porządne i oryginalne szafy, które pasować będą do bardzo nietypowych aranżacji wnętrz, dlatego też powstała nasza firma, która oferuje rewelacyjne szafy na zamówienie Olsztyn. Idealne wykorzystanie przestrzeni, pełna funkcjonalność oraz indywidualne projekty dostosowane do Państwa potrzeb, to tylko kilka z największych zalet szaf na zamówienie.
Specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu nowoczesnych szaf wnękowych na wymiar do zabudowy wszystkich typów pomieszczeń. Działamy na terenie Olsztyna i pobliskich okolic. Zapewniamy darmowy projekt i pomiar oraz specjalistyczny montaż. Więcej informacji o naszej firmie oraz pełną ofertę usług znajdą Państwo na stronie meblems.com do której odwiedzenia bardzo gorąco zapraszamy. Nasza firma cały czas bardzo dynamicznie się rozwija, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować coraz to lepsze produkty w coraz niższej cenie. Zatrudniamy najlepszych stolarzy i pomysłowych projektantów mebli.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

PHU Complex

Skorzystanie z oferty firmy Complex to bardzo dobra opcja, jeśli komuś zależy na wysokiej klasy meblach do sypialni lub kuchni. Specjalizujemy się w wykonywaniu wytrzymałych mebli na wymiar. Gwarantuj...