Katalog firm

Kategorie


Natur House

Zastanawiasz się, jak skutecznie stracić na wadze? Brakuje Ci motywacji, aby wytrwać na diecie? Wejdź na stronę i zobacz, na co możesz liczyć, decydując się na współpracę z Centrum Dietetycznym Naturhouse w Łodzi. Specjalista ułoży dla Ciebie dietę dopasowaną do potrzeb organizmu i zmotywuje do pracy nas zgrabną sylwetką.

Układanie planów żywieniowych

Nasz doświadczony dietetyk prowadzi kompleksowe usługi dietetyczne, które dopasowywane są indywidualnie do każdego klienta, czyniąc terapię skuteczną i bezpieczną. W swojej ofercie mamy wiele rozwiązań, za pomocą których rozwiązujemy problemy naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój naszej kadry i oferty, dlatego oferujemy najnowocześniejsze terapie i kuracje, które pomagają naszym gościom przejść na zdrowy tryb życia i odpowiednie odżywianie.
Nasi dietetycy są profesjonalistami, którzy posiadają wieloletnie wykształcenie, umożliwiające odpowiednie zaopiekowanie się klientami. W naszej firmie stawiamy głównie na zadowolenie klienta, dlatego każdy nowy krok w terapii konsultujemy właśnie z nimi. Stoimy z otwartymi rękami, zawsze odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania i jesteśmy wsparciem dla naszych gości, którzy bardzo często potrzebują dobrego słowa w ciężkich dla nich chwilach.
Odchudzanie z nami jest naprawdę proste i przyjemne. Nie stosujemy radykalnych diet, które mogłyby przyczynić się do pogorszenia zdrowia. Działamy mądrze i racjonalnie. Więcej informacji na temat sposobów odżywiania się, jak również naszych specjalistów dietetyków znajdą Państwo na stronie https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/lodzkie/lodz/centrum-dietetyczne-naturhouse-widzew/.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33