Katalog firm

Hotel Łabędy

Każdy kto szuka niedrogiego i spokojnego noclegu w Gliwicach powinien skorzystać z oferty Hotelu Łabędy. Nowoczesny obiekt otwarty w 2008 roku oferuje swoim gościom komfortowe pokoje w niezwykle urokliwej i zielonej części miasta. Stąd blisko jest do różnych atrakcji regionu (Radiostacja Gliwice, Śluza w Łabędach czy Kopalnia Guido w Zabrzu).

Noclegi

Usługi hotelowe w Gliwicach to oferta nie tylko dla turystów indywidualnych, ale też dla przybywających do miasta klientów instytucjonalnych. Nowoczesny i wygodny obiekt Hotel Łabędy gwarantuje relaks i wypoczynek w okolicy spokojnej i zacisznej, jednocześnie oferując bardzo dobrą lokalizację.
Noclegi Gliwice to propozycja na każdą kieszeń. W ramach obiektu funkcjonują pokoje o urozmaiconym standardzie. Swoją obecnością cieszyć się tu mogą zarówno osoby, szukające długotrwałego kwaterunku, jak i ci z przybyszów, którzy zatrzymują się w Gliwicach na jedną noc.
Samo miasto oferuje swoim gościom mnóstwo atrakcji. Położenie hotelu zapewnia nam możliwość dostania się do nich wygodnie i szybko. Dodatkową zaletą obiektu jest jego zaplecze. W miejscowej restauracji można skosztować pysznych i świeżo serwowanych dań, natomiast w hotelowych salach konferencyjnych łatwo zorganizować firmowe lub prywatne wydarzenie na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i wybrania najlepszej konfiguracji.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Osoby, które chciałaby zorganizować oryginalne i wyjątkowe przyjęcie weselne o tradycyjnym ludowym charakterze powinny zapoznać się z ofertą Siedliska Folkloru Marzanna - nietuzinkowego obiektu hotelo...