Katalog firm

Nowa Książka

Nasza hurtownia "Nowa Książka" już od kilku lat obecna na rynku, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując im bogaty wybór tytułów książkowych w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest skierowana zarówno osób prywatnych, jak i do bibliotek, czy księgarń. Zapewniamy atrakcyjne ceny i fachową obsługę.

Podręczniki akademickie

Nasza firma księgarsko-handlowa postawiła sobie za cel umożliwienie klientom zakupu tytułów książkowych z wielu dziedzin i różnej tematyki. Proponujemy beletrystykę, poradniki, a także podręczniki akademickie. Zdajemy sobie sprawę, że rynek tych ostatnich jest dosyć specyficzny. Książki do nauki bywają drogie, a niektóre tytuły trudno dostać. My staramy się umożliwić zakup podręczników w przystępnych cenach zarówno osobom prywatnym, jak i bibliotekom.
Staramy się wciąż wzbogacać nasz asortyment i być na czasie z nowościami. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach, bycie na czasie jest niezmiernie istotne. Umożliwiamy więc nadążanie za trendami i proponujemy klientom także świeże tytuły. U nas znajdą coś dla siebie wielbiciele beletrystyki i osoby potrzebujące literatury specjalistycznej. Naszą misją jest rozpowszechnianie wartościowej literatury w przystępnych cenach.
Zaufało nam już wielu klientów, którzy powracają po kolejne tytuły. Zainteresowanie nasza ofertą wciąż rośnie.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80