Katalog firm

Kategorie


Nutura

Nutura oferuje Wam masło orzechowe z najlepszych, prażonych orzechów włoskich. Tylko my zapewniamy Wam zdrowe masło i do tego w tak niskich i atrakcyjnych cenach. Nasze produkty możecie zakupić dla kogoś, kto ceni sobie zdrowe żywienie. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie i do zapoznania się z całym asortymentem.

Masło orzechowe

Zwykłe masła i smarowania to już nuda i dobrze znany od lat ten sam smak i zapach? Z pomocą przychodzi sklep internetowy natura. Oferta jaka zostaje tam przedstawiona klientowi to zupełna nowość na Polskim rynku spożywczym. Można znaleźć tam w stu procentach naturalne produkty bez dodatku trującej chemii.
Do tych produktów zaliczają się między innymi: masła orzechowe w różnej wielkości słoikach z szeregiem smakowitych dodatków w postaci chili, wiórków kokosowych czy rodzynek, zestaw maseł orzechowych w różnych smakach doskonały jako prezent lub do degustacji. Pomimo, iż jest to prawdziwe masło orzechowe cena jest niezwykle niska i atrakcyjna. Znajdują się tam także batony owocowe i oleje różnych gatunków.
Strona ma do zaoferowania swoim gościom ciekawe artykuły między innymi na temat właściwości sprzedawanych produktów. Dla osób jeszcze bardziej głodnych nowych doznań smakowych polecana jest zakładka o nazwie nowości w której znajdziemy produkty, które dopiero co weszły w skład oferty sklepu.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz wysokiej jakości mrożonek, to z pewnością powinni Państwo skorzystać z oferty firmy Jawo. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości owoców. Cały czas stara...