Katalog firm

Nutura

Nutura oferuje Wam masło orzechowe z najlepszych, prażonych orzechów włoskich. Tylko my zapewniamy Wam zdrowe masło i do tego w tak niskich i atrakcyjnych cenach. Nasze produkty możecie zakupić dla kogoś, kto ceni sobie zdrowe żywienie. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie i do zapoznania się z całym asortymentem.

Naturalne masło orzechowe

Jeśli zasady zdrowego żywienia nie są Ci obce, z pewnością ograniczasz spożycie cukru, soli czy innych dodatków do żywności. W poszukiwaniu naturalnych produktów spożywczych zajrzyj do sklepu internetowego Nutura, a z pewnością się nie zawiedziesz. Kupisz tu przede wszystkim masła z orzechów i migdałów, doceniane nie tylko przez osoby na diecie wegańskiej, ale także wszystkich, którzy unikają produktów wysoko przetworzonych.
Oferta jest na tyle zróżnicowana, że z pewnością znajdziesz tu produkt w swoim ulubionym smaku. W pełni naturalne masło orzechowe lub migdałowe bez dodatków smakowych stanowią istotną jej część. Odznaczają się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także wysoką zawartością potrzebnych organizmowi składników.
To samo dotyczy zresztą innych produktów z asortymentu, takich jak na przykład masło z wiórkami kokosowymi czy z rodzynkami i cynamonem. Wszystkie wyroby nadają się dla osób unikających zarówno sztucznych dodatków, jak i cukru czy soli. Sklep Nutura zaprasza do składania zamówień.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz wysokiej jakości mrożonek, to z pewnością powinni Państwo skorzystać z oferty firmy Jawo. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości owoców. Cały czas stara...