Katalog firm

Nutura

Nutura oferuje Wam masło orzechowe z najlepszych, prażonych orzechów włoskich. Tylko my zapewniamy Wam zdrowe masło i do tego w tak niskich i atrakcyjnych cenach. Nasze produkty możecie zakupić dla kogoś, kto ceni sobie zdrowe żywienie. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie i do zapoznania się z całym asortymentem.

Zdrowe masło z migdałów

Nasz sklep oferuje różnego rodzaju masła orzechowe, które są w 100% naturalne oraz pozbawione sztucznych dodatków. Zostały wykonane z najwyższej jakości składników, więc mogą stanowić uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety. Wszystkie masła są wytwarzane bez dodatku soli oraz cukru, a także bez oleju palmowego.
W sprzedaży posiadamy masło orzechowe w przeróżnych wariantach smakowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tradycyjnym orzechowym z orzeszków ziemnych, szczególnie polecamy masło migdałowe, które ze względu na zawartość wapnia, cynku, magnezy oraz potasu może stanowić idealna przekąskę dodającą energii i witamin. Nasze masło z migdałów robione jest z prażonych nieblanszowanych migdałów, dzięki czemu zachowuje idealny smak.
Na uwagę zasługują również masła z orzechów laskowych czy włoskich będące idealnym dodatkiem do ciast i deserów. Zapraszamy do naszego sklepu i zasmakowania naszego masła orzechowego, które poza walorami smakowymi jest źródłem witamin o działaniu zdrowotnym.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz wysokiej jakości mrożonek, to z pewnością powinni Państwo skorzystać z oferty firmy Jawo. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości owoców. Cały czas stara...