Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Firma Ocular Canda założona została 18 lat temu z myślą o osobach, które przywiązują dużą wagę do opieki i ochrony swojego wzroku. Sieć salonów optycznych oferuje najwyższej jakości usługi i produkty optyczne. Placówki znajdują się w 3 polskich miastach - Lublinie, Gdańsku i Rzeszowie, oraz w kanadyjskim Toronto.

Badanie wzroku

Szukasz wysokiej jakości soczewek i oprawek? Chcesz kompleksowo zbadać wzrok? Odwiedź jeden z salonów optycznych firmy Ocular Canada, które zlokalizowane są w Lublinie, Gdańsku, Rzeszowie oraz w Toronto. Firma posiada 18-letnie doświadczenie i dostarcza na rynek optyczny tylko i wyłącznie produkty wykonane z najlepszych materiałów. Pełna oferta, którą oferuje firma Ocular Canada prezentowana jest na stronie http://www.ocularcanada.pl/optyk-gdansk.
Dzięki temu otrzymasz soczewki lub oprawki, które poprawią nie tylko jakość widzenia, ale także jakość Twojego życia. Teraz bez przeszkód obejrzysz ulubiony film w telewizji, przeczytasz książkę lub bezpiecznie poprowadzisz samochód. W bogatej ofercie Ocular Canada znajdziesz soczewki kontaktowe i okularowe oraz akcesoria optyczne, w skład których wchodzą futerały, łańcuszki, ściereczki czy płyny do mycia okularów. W salonach optycznych jest także bogaty wybór oprawek znanych i cenionych marek takich jak Dior, Versace, Chanel czy Tom Ford, które stworzone zostały zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem świetnie wpisującym się w obowiązujące trendy modowe. Optyk wykona profesjonalne badanie wzroku, a doświadczeni styliści zadbają o wybór najlepszych oprawek, które podkreślą Twój nowy look.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85