Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Saunaland to firma, która świadczy usługi dla klientów w miastach: Łódź, Wrocław, Poznań, Katowice i Warszawa. Na Wasze zlecenie zakładamy dla Was najlepsze sauny parowe, które pozwolą Wam na relaks w domowych warunkach. Aby poznać szczegóły oferty, zapraszamy Was do osobistych odwiedzin lub do kontaktu telefonicznego.

Sauny

Zdecydowaliśmy się na produkcję saun ze względu na to, że coraz więcej ludzi decyduje się na nie w swoich domach. Rośnie także zapotrzebowanie na te urządzenia w różnych obiektach użyteczności publicznej.
Nasze sauny Poznań to zarówno sauny mokre, jak i suche oraz na podczerwień "niskotemperaturowe". Dzięki temu każda osoba zdecydowane na skorzystanie z naszej oferty, ma spory wybór.
Zapewniamy ze swojej trony doradztwo począwszy od zaprojektowania, poprzez instalację, montaż, pełny instruktaż użytkowania, aż po profesjonalny serwis. Stosujemy wysokiej jakości materiały produkcji szwedzkich i fińskich producentów, specjalizujących się w tej dziedzinie.
Nasi klienci zyskują estetyczne produkty dobrego gatunku, które będą służyły przez długi czas. Z naszą ofertą wychodzimy nie tylko do osób prywatnych i ich domów, ale także do hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych, czy obiektów sportowo-rekreacyjnych.
Gwarantujemy ze swojej strony pełny profesjonalizm wynikający z doświadczenia oraz jakości stosowanych materiałów. Świadczymy przy tym usługi w rozsądnych cenach.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Jeśli poszukują Państwo specjalistycznych urządzeń do monitoringu kanalizacji, zapraszamy na stronę. Firma Mal-Wod prowadzi sprzedaż kamer do inspekcji sieci kanalizacyjnej i nie tylko. Mamy też akces...